לוגו שקוף בטא פיננס.png

הרשמה לקבלת עדכונים ומידע אודות משרות ופרטים מהחברה

קהל יעד רלוונטי: בוגרים וסטודנטים (סוף שנה ב') מהתארים הבאים: כלכלה, חשבונאות, מתמטיקה, מנהל עסקים, משפטים וסטטיסטיקה.

אודות החברה:

בטא פייננס הינה חברת הייעוץ הצומחת ביותר בישראל ב-5 השנים האחרונות. החברה הוקמה תוך מטרה להוות גוף יעוץ מהשורה הראשונה בישראל, עם התמחות בעולם הייעוץ הפיננסי, לחברות בכל הענפים בעולם העסקים.

בטא פייננס מושתתת על צוות יועצים פיננסיים מהמובילים בישראל בענפי המימון, כלכלה, רגולציה ויעוץ ניהולי. ניסיוננו בשווקים המקומיים והבינלאומיים הינו גורם מפתח בהצלחתם של לקוחותינו לאורך השנים. היצירתיות העסקית והפיננסית המאפיינת אותנו, בשילוב הדגש המיוחד לצרכי הלקוח, מובילים את שותפי החברה לקחת חלק בלתי נפרד מתהליך קבלת ההחלטות בקרב רבים מלקוחותינו.

בזכות הניסיון העשיר והמגוון שלנו בסקטורים שונים בארץ ובחו"ל, אנחנו מלווים את הגופים המובילים בעולם העסקים, בין היתר: גופים פרטיים, מוסדות ציבוריים ופיננסים, משרדי ממשלה, קרנות ועוד.

תחומי ההתמחות שלנו מגוונים ונוגעים בשלל תחומים כגון: תשתיות, פיננסים, נדל"ן, היי-טק, קמעונאות, לוגיסטיקה ותעשיות מסורתיות.

המבנה הארגוני הייחודי של Beta Finance, המשלב משרד בוטיק בעל אופי צעיר עם קשת רחבה של שותפים ,מנוסים מאד, מאפשר ללקוחותיה לקבל שילוב ייחודי של צוות בכיר ומנוסה מאד עם רמת שירותיות וזמינות שאינה קיימת במשרדים גדולים.

לאתר החברה:    https://www.betafinance.co.il/

מייל לשליחת קורות חיים: contact@betafinance.co.il

הרשמה 

* בהשארת פרטים הינך מאשר קבלת דיוור ועידכונים לכתובת המייל. 

תודה רבה